SERVİSLER

7/24 ACİL SERVİS

BETON DELME

01.

Karot makinası inşaat sektöründe kullanılan bir makinadır. Beton delme anlamına gelen kelimedir. Beton delme işlemi sırasında karot makinası kullanılmaktadır. Çeşitli makinalarla, yapılarda karot makinası yardımı ile delik açılması işine beton delme denir. Karot ile beton delme yöntemi, uygulanması en kolay ve en pratik yöntemledendir. Beton delme işlemi çok iyi karot makinası kullanabilen ustalar tarafından yapılmaktadır.

tap water faucet

BETON KESME

02.

Kesme kuvveti mühendislik hesaplarının en önemli objelerindendir. Taşıyıcı elemanlarımızı boyutlandırırken beton kesme kuvvetini doğru bulmak ve yorumlamak gerekir. beton malzemesine beton kesme kapasitesini artırmak amacıylede donatı koyarız ve böylece ortaya betonarme çıkar. 

YER KESME

03.

El kesme makinesi olarak makine parkurumuzda, farklı modellerde farklı kullanımlar için, dizayn Edilmiş makineler mevcuttur.

HALATLI KESME

04.

Bir diğer adıyla telle beton kesme olarak da bilinmektedir. Telle beton kesme (halatlı kesim), kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır.Bu yöntemle kesme işlemi bir tarafı hafriyatla yada toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesin de dahi çözüm sunmaktadır.

DERZ KESME

05.

Bu sistemle yani derz kesim ile beton plakanın sorunsuz birleşimi için, derz kesme makinesi ile sökülen kalıp yerleri düz bir şekilde kesilir. Derz kesme makinesi bir standın üzerinde motor koyulması ile beton kesme ve asfalt kesmeye yarayan bir makinedir.

BETON KIRMA

06.

Beton kırma işlemleri betonun veya yapının onarılması, depreme karşı bina yıkımı gibi işlemlerde yapılmaktadır. Beton kırma uygulaması yapılması gerektiren zamanlarda elektrikli, hidrolik, havalı ve ağır iş makineleri ile hizmetinizdeyiz.

7/24 SERVİS HİZMETİ

SU kaçaklarını kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla tespit ediyoruz,Petek temizliği,Kanal görüntüleme,Gider borusu açma işlemlerini Rize’deki ekibimizle profesyonel bir biçimde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.
ACİL RİZE SU KACAĞI EKİBİ olarak, Su kaçağını bulamazsak ücret talep etmiyoruz size hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

HEMEN ARAYIN