HAKKIMIZDA

7/24 ACİL SERVİS HATTI

PROFESYONEL TESİSATLAR GRUBUYIZ

RİZE Karot İnşaat Hakkında

Hakkımızda 10 Yıldır,Beton Delme Kesme Kırma Hizmetlerinde kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve restorasyon sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren RİZE KAROT İNŞAAT TİC.ŞTİ. Rize genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak Karotçu sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.

Karot’un yanısıra RİZE KAROT BETON DELME KESME, geliştirdiği kendi bünyesinde makina arge çalışma ve geliştirme projeleri ile Rize ve geneli yaptığı işlerle kendini ıspatlamıştır piyasada birçok işlere imzasını atmakla beraber daima, müşteri talepleri ve piyasa beklentileri doğrultusunda, hareket etmiştir ayrıca herzaman çözümler üretmeye devam etmektedir.

“Beton Delme Kesme Kırma”, Bizim İşimiz!

TÜM TESİSATLARINIZ İÇİN EKSİKSİZ HİZMETLER SUNUYORUZ

Şirket Misyonu

  • Güvenilir ve kaliteli hizmetin devamlılığını sağlayabilmek
  • %100 Müşteri memnuniyeti
  • İş ve işçi güvenliğine her koşulda önem vermek ve uygulamak

Neden bizi seçmelisiniz

Rize Karot olarak vizyonumuz bir yandan karotcu olarak mesleğimizi icra ederken diğer yandan ar-ge çalışması yaparak bu iş için daha kaliteli daha hızlı sonuç alınabilen ve insan hayatını en az riske eden makine ve techizat gelişimi üzerinde çalışmaktır. Nitekim çeşitli üniversiteler bünyesinde bu konudaki çalışmalarımız devam etmektedir.

HEMEN ARAYIN